Seznam skript: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| Šejnoha J., Bittnarová || Pružnost a pevnost 10 || 1996 | | Šejnoha J., Bittnarová || Pružnost a pevnost 10 || 1996 | ||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example | | Example || Example || Example |
Revision as of 15:23, 16 October 2014
Seznam skript
Skripta uvedená v seznamu jsou k dispozici v katedrové knihovně a může si je vypůjčit každý člen katedry, včetně doktorandů. V případě zájmu prosím kontaktujte Dášu Jandekovou.
Autoři | Název | Rok vydání |
---|---|---|
Brůna, Dimitrovová, Jirásek, Konvalinka | Teoretická mechanika - příklady | 1991 |
Šejnoha J., Bittnarová | Pružnost a pevnost 10 | 1996 |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |