Seznam skript: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 1: | Line 1: | ||
==== Seznam skript ==== | ==== Seznam skript ==== | ||
Skripta uvedená v seznamu jsou k dispozici v katedrové knihovně a může si je vypůjčit každý člen katedry, včetně doktorandů. V případě zájmu prosím kontaktujte Dášu Jandekovou. | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Autoři !! Název !! Rok vydání | |||
|- | |||
| M. Brůna, Z. Dimitrovová, M.Jirásek, P. Konvalinka || Teoretická mechanika - příklady || 1991 | |||
|- | |||
| J. Šejnoha, J. Bittnarová || Pružnost a pevnost 10 || 1996 | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|} |
Revision as of 15:13, 16 October 2014
Seznam skript
Skripta uvedená v seznamu jsou k dispozici v katedrové knihovně a může si je vypůjčit každý člen katedry, včetně doktorandů. V případě zájmu prosím kontaktujte Dášu Jandekovou.
Autoři | Název | Rok vydání |
---|---|---|
M. Brůna, Z. Dimitrovová, M.Jirásek, P. Konvalinka | Teoretická mechanika - příklady | 1991 |
J. Šejnoha, J. Bittnarová | Pružnost a pevnost 10 | 1996 |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |