Seznam skript: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(16 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
==== Seznam skript ==== | ==== Seznam skript ==== | ||
Skripta uvedená v seznamu jsou k dispozici v katedrové knihovně a může si je vypůjčit každý člen katedry, včetně doktorandů. V případě zájmu prosím kontaktujte Dášu Jandekovou. | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Autoři !! Název !! Rok vydání !! Signatura | |||
|- | |||
| Bittnarová, Šejnoha || Pružnost, pevnost, plasticita I || 1984 || S2-513 a 517 | |||
|- | |||
| Kufner, Kuklík || Statika stavebních konstrukcí: příklady staticky neurčitých konstrukcí || 1987 || S2-519 až 521 | |||
|- | |||
| Kolektiv || Kovové a dřevěné konstrukce: příklady || 1987 || S2-522 až 526 | |||
|- | |||
| Kufner, Kuklík || Statika stavebních konstrukcí: příklady stat. neurčitých konstrukcí || 1987 || S2-527 | |||
|- | |||
| Janda || Betonové mosty: část II || 1984 || S2-528 a 529 | |||
|- | |||
| Klepáčová, Kufner || Statika stavebních konstrukcí: příklady stat. neurčitých konstrukcí || 1989 || S2-530, 532 a 534 | |||
|- | |||
| Bittnarová, Šejnoha J. || Pružnost, pevnost, plasticita II: příklady || 1990 || S2-535 až 539 | |||
|- | |||
| Šejnoha J., Bittnarová || Pružnost, pevnost, plasticita II || 1990 || S2-542 až 544 | |||
|- | |||
| Baťa, Plachý V. || Teoretická mechanika v příkladech: 2. část || 1990 || S2-545 až 549 | |||
|- | |||
| Jirásek, Konvalinka || Statika stavebních konstrukcí I: příklady || 1990 || S2-550 až 559 | |||
|- | |||
| Kosina || Pružnost, pevnost, plasticita III.příklady || 1991 || S2-562 a 563 | |||
|- | |||
| Brůna, Dimitrovová, Jirásek, Konvalinka || Teoretická mechaniky - příklady || 1991 || S2-564 až 566 | |||
|- | |||
| Bittnar, Jirásek, Konvalinka || Statika stavebních konstrukcí II - příklady || 1992 || S2-567 až 569 | |||
|- | |||
| Virius || Objektově orientované programování || 1992 || S2-570 | |||
|- | |||
| Kadlčák, Kytýr || Základy stavební mechaniky || 1993 || S2-571 | |||
|- | |||
| Kadlčák || Statika stavebních konstrukcí II || 1991 || S2-572 | |||
|- | |||
| Crha, Šmiřák, Dočkal || Pružnost a plasticita I || 1993 || S2-573 | |||
|- | |||
| Crha, Mrázková || Pružnost II - cvičení || 1991 || S2-574 | |||
|- | |||
| Hlavinková, Mrázková || Pružnost a pevnost I - teorie || 1990 || S2-575 | |||
|- | |||
| Kadlčák, Kytýr || Statika stavebních konstrukcí III || 1992 || S2-576 | |||
|- | |||
| Teplý, Šmiřák || Pružnost a plasticita II || 1993 || S2-577 | |||
|- | |||
| Valenta, Konvičková || Biomechanika člověka I || 1996|| S2-578 | |||
|- | |||
| Šejnoha J., Bittnarová || Pružnost, pevnost, plasticita II || 1995 || S2-579 | |||
|- | |||
| Kosina || Pružnost, pevnost, plasticita - příklady III || 1995 || S2-580 a 581 | |||
|} |
Latest revision as of 13:06, 12 May 2015
Seznam skript
Skripta uvedená v seznamu jsou k dispozici v katedrové knihovně a může si je vypůjčit každý člen katedry, včetně doktorandů. V případě zájmu prosím kontaktujte Dášu Jandekovou.
Autoři | Název | Rok vydání | Signatura |
---|---|---|---|
Bittnarová, Šejnoha | Pružnost, pevnost, plasticita I | 1984 | S2-513 a 517 |
Kufner, Kuklík | Statika stavebních konstrukcí: příklady staticky neurčitých konstrukcí | 1987 | S2-519 až 521 |
Kolektiv | Kovové a dřevěné konstrukce: příklady | 1987 | S2-522 až 526 |
Kufner, Kuklík | Statika stavebních konstrukcí: příklady stat. neurčitých konstrukcí | 1987 | S2-527 |
Janda | Betonové mosty: část II | 1984 | S2-528 a 529 |
Klepáčová, Kufner | Statika stavebních konstrukcí: příklady stat. neurčitých konstrukcí | 1989 | S2-530, 532 a 534 |
Bittnarová, Šejnoha J. | Pružnost, pevnost, plasticita II: příklady | 1990 | S2-535 až 539 |
Šejnoha J., Bittnarová | Pružnost, pevnost, plasticita II | 1990 | S2-542 až 544 |
Baťa, Plachý V. | Teoretická mechanika v příkladech: 2. část | 1990 | S2-545 až 549 |
Jirásek, Konvalinka | Statika stavebních konstrukcí I: příklady | 1990 | S2-550 až 559 |
Kosina | Pružnost, pevnost, plasticita III.příklady | 1991 | S2-562 a 563 |
Brůna, Dimitrovová, Jirásek, Konvalinka | Teoretická mechaniky - příklady | 1991 | S2-564 až 566 |
Bittnar, Jirásek, Konvalinka | Statika stavebních konstrukcí II - příklady | 1992 | S2-567 až 569 |
Virius | Objektově orientované programování | 1992 | S2-570 |
Kadlčák, Kytýr | Základy stavební mechaniky | 1993 | S2-571 |
Kadlčák | Statika stavebních konstrukcí II | 1991 | S2-572 |
Crha, Šmiřák, Dočkal | Pružnost a plasticita I | 1993 | S2-573 |
Crha, Mrázková | Pružnost II - cvičení | 1991 | S2-574 |
Hlavinková, Mrázková | Pružnost a pevnost I - teorie | 1990 | S2-575 |
Kadlčák, Kytýr | Statika stavebních konstrukcí III | 1992 | S2-576 |
Teplý, Šmiřák | Pružnost a plasticita II | 1993 | S2-577 |
Valenta, Konvičková | Biomechanika člověka I | 1996 | S2-578 |
Šejnoha J., Bittnarová | Pružnost, pevnost, plasticita II | 1995 | S2-579 |
Kosina | Pružnost, pevnost, plasticita - příklady III | 1995 | S2-580 a 581 |