Seznam skript: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| Šejnoha J., Bittnarová || Pružnost a pevnost 10 || 1996 || Z13 | | Šejnoha J., Bittnarová || Pružnost a pevnost 10 || 1996 || Z13 | ||
|- | |- | ||
| Bittnarová, Šejnoha || Pružnost, pevnost, plasticita I || | | Bittnarová, Šejnoha || Pružnost, pevnost, plasticita I || 1984 || S2-513 a 517 | ||
|- | |- | ||
| Kufner, Kuklík || Statika stavebních konstrukcí: příklady staticky neurčitých konstrukcí || | | Kufner, Kuklík || Statika stavebních konstrukcí: příklady staticky neurčitých konstrukcí || 1987 || S2-519 až 521 | ||
|- | |- | ||
| | | Kolektiv || Kovové a dřevěné konstrukce: příklady || 1987 || S2-522 až 526 | ||
|- | |- | ||
| | | Kufner, Kuklík || Statika stavebních konstrukcí: příkl. stat. neurčitých konstrukcí || 1987 || S2-527 | ||
|- | |- | ||
| | | Janda || Betonové mosty: část II || 1984 || S2-528 a 529 | ||
|- | |||
| Klepáčová, Kufner || Statika stavebních konstrukcí: příkl. stat. neurčitých konstrukcí || 1989 || S2-530, 532 a 534 | |||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example || Example | | Example || Example || Example || Example |
Revision as of 16:01, 5 January 2015
Seznam skript
Skripta uvedená v seznamu jsou k dispozici v katedrové knihovně a může si je vypůjčit každý člen katedry, včetně doktorandů. V případě zájmu prosím kontaktujte Dášu Jandekovou.
Autoři | Název | Rok vydání | Signatura |
---|---|---|---|
Brůna, Dimitrovová, Jirásek, Konvalinka | Teoretická mechanika - příklady | 1991 | XY151 |
Šejnoha J., Bittnarová | Pružnost a pevnost 10 | 1996 | Z13 |
Bittnarová, Šejnoha | Pružnost, pevnost, plasticita I | 1984 | S2-513 a 517 |
Kufner, Kuklík | Statika stavebních konstrukcí: příklady staticky neurčitých konstrukcí | 1987 | S2-519 až 521 |
Kolektiv | Kovové a dřevěné konstrukce: příklady | 1987 | S2-522 až 526 |
Kufner, Kuklík | Statika stavebních konstrukcí: příkl. stat. neurčitých konstrukcí | 1987 | S2-527 |
Janda | Betonové mosty: část II | 1984 | S2-528 a 529 |
Klepáčová, Kufner | Statika stavebních konstrukcí: příkl. stat. neurčitých konstrukcí | 1989 | S2-530, 532 a 534 |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example |