Česky | English

Informace

Vložné

  • cena je stanovena na 6500 Kč včetně DPH nebo 270 EUR.

V ceně vložného je zahrnuta (pevně věříme a doufáme v osobní) účast na konferenci EAN 2021, publikace jednoho příspěvku ve sborníku abstraktů konference, sborník na USB flash disku, občerstvení během konference, obědy a večeře. Organizovaný hromadný doprovodný program, s ohledem na zkrácenou dobu a neznámou epidemiologickou situaci a případně opatření v době konání, nebude realizován.

Náklady na ubytování účastníků a doprovázejících osob nejsou zahrnuty v ceně vložného.

Poplatek pro doprovázející osoby je 3500 Kč nebo 150 EUR. Cena zahrnuje občerstvení během konference, obědy, večeře a účast na doprovodném programu konference.

Jestliže se účastník nebude moci konference zúčastnit, vložné nebude vráceno, ale může za sebe poslat jinou osobu.

Registrace

Registrace jsou z organizačních a praktických důvodu dvě.

Platba

Agendu zajišťuje servisní společnost konference Conference Partners Prague s.r.o., na jejímž webu je umístěn formulář s volbou způsobu úhrady:

  • převodem na účet
  • platba kartou on-line via bránu banky

Lokalita

Litomyšl - jedná se o významné turistické a kulturní město s dominantou zámeckého areálu zapsáného na seznamu světového dědictví UNESCO. Narodila nebo působila zde řada předních osobností, např. Bedřich Smetana, Alois Jirásek, Božena Němcová a další.

Litomyšl zámek

Zámecké návrší i samo město nabízí spojení historické architektury (renesanční zámek na seznamu Světového dědictví UNESCO, barokní kostel Nalezení svatého Kříže a gotický kostel Povýšení svatého Kříže). Město je též známo pořádáním řady akcí a festivalů - např. Smetanova Litomyšl.

Doprava

Litomyšl se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji na české straně bývalé zemské hranice s Moravou. Věříme, že tato lokalita je geograficky vhodná a spravedlivá pro většinu účastníků konference, kteří přijedou osobně.

V této době předpokládáme, že doprava bude volena převážně autem - město leží na silnici 1. třídy I/35. Orientační doba jízdy z Prahy 2 hod 15 min, z Brna 1 hod 30 min a z Ostravy 2 hod.

Valid XHTML 1.1